Kanada’nın en kalabalık şehri şüphesiz Toronto’dur. Haliyle Toronto ev fiyatlarıda en merak edilen konular arasında yer almaktadır.

Toronto Ev Fiyatları

Öncelikle tüm dünya’da olduğu gibi Toronto ev fiyatlarını etkileyen onlarca farklı faktör vardır. Ev satın alımlarında profesyonel danışmanlardan destek almanız yüksek fiyatlarla karşılaşmamanız noktasında büyük önem arz etmektedir.

Kanadalılar evlerinin görünüşlerini oldukça önemsemektedirler. Aslına bakarsanız aradığınız özelliklerde ev bulmak hiçte zor değildir.

Burada önemli olan en önemli şey bütçenizdir. Dünyanın her noktasında karşımıza çıkan bir kural vardır. Ev şehir merkezine yaklaştıkça, ev kirasında artış gözlemleyebilirsiniz. Aynı kural ev satın alımı içinde geçerlidir.

Toronto Ev Kiraları Ne Kadar ?

Şehir merkezine yakın olduğunu hayal edersek; Oldukça yüksek fiyatların bizi beklediğini tahmin etmek hiçte zor olmayacaktır.

Kanada denildiğinde ilk akla gelen şehir hiç şüphesiz Toronto’dur. 

  • -Ortalama ev kiraları 1000-3000 CAD arasındadır.
  • -Birkaç kişi aynı evi paylaşmanız masrafı büyük oranda düşürecektir.
  • -Dilerseniz internet üzerinden insanlarla anlaşıp oda kiralayabilirsiniz.
  • -Eğer öğrenciyseniz aylık 700-1000 CAD arasında sabah kahvaltınız ve akşam yemeğimiz dahil olmak üzere bir ailenin yanında konaklayabilirsiniz. *** Öğrenciler İçin Konaklama  yazımıza bakmayı unutmayın !
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir