Kanada 3 aylık dil kursu programları özellikle yaz aylarında öğrenciler tarafından tercih edilmektedir. Ancak yaz ayları dışında yine sıklıkla tercih edilen sürelerden birisidir.

Kanada 3 aylık dil kursu programları belli bir seviyeden sonraki öğrenciler için daha uygundur. Özellikle TOEFL, IELTS veya bunun gibi bir sınava hazırlanan öğrenciler, mevcut İngilizcesini bir ileriye taşımak isteyen öğrenciler Kanada 3 aylık dil kursu programlarını tercih edebilirler.

 Kanada Dil Okullarına Başvurularınızı Kanada Kültür Merkezi İle Güvenle Gerçekleştirin!

 

Özellikle son yıllarda Kanada dil kurslarına olan ilgi artıyor. Sunulan avantajların yanı sıra Amerika Birleşik Devletleri ve İngiltere gibi alternatiflere oranla çok daha ekonomik fırsatlar sunmaktadır.

Ülkemizde son birkaç yılda artan döviz kurları nedeniyle Kanada dil okulları fiyatları ve oradaki yaşam ücretleri çok daha ekonomik olmaktadır.

Öğrencimiz Buğra CANSEV ile Kanada dil okulları hakkındaki söyleşimiz. 

Kanada 3 Aylık Dil Kursu Hakkında Bilgi

Dil okulları kişilere birçok seçenek sunmaktadır. Bu seçenekler arasındaki en önemli avantajlardan biriside esnek program seçenekleri sunmasıdır.

Ortalama her pazartesi başlayan Kanada dil okulları; istediğiniz hafta sayısı kadar eğitim vermektedir. Kanada dil kurslarının sunmuş olduğu 3 aylık dil kursu programlar arasında en sık tercih edilenlerdendir.

3 aylık dil kursu fiyatlarının hem ekonomik olması hemde İngilizce veya Fransızca bilginizi iletebilmeniz noktasında önemli bir rol oynadığı için sıklıkla tercih edilmektedir.

Kanada’da Ortalama 3 Aylık Dil Kursu Ücreti

Belirtilen rakamlar ortalama olmakla beraber, kalacağınız şehir ve eğitim alacağımız kurum bu ücreti etkileyen faktörlerden birisidir.

Ortalama ücretler; Bir öğrencinin okul ücreti, konaklama masrafı, ulaşım ve şahsi giderleri dahilinde ortalama olarak aylık 2000 CAD ve benzeri bir tutara tekabül etmektedir.

Aşağıdaki bilgi formunu doldurarak alanında uzman danışmanlarımızın sizinle iletişime geçmesini ve merkezimize özel indirimler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kaynak: https://www.kanadakulturmerkezi.com/kanada-3-aylik-dil-kursu.html

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir